Stavby na Klíč

Koupi nového domu na klíč za Vás vyřeší snadno a rychle dodavatelé nízkoenergetických rodinných domů, dřevostaveb, zděných a pasivních domů z celé ČR, jejichž přehled Vám nabízíme na tomto portálu.

  • Dřevostavby na klíč
  • Dům na klíč
  • Sruby na klíč
  • Rodinné domy na klíč
  • Roubenky na klíč
  • Bungalovy na klíč

Prohlédněte si online katalog rodinných domů, galerii RD, bungalovů, dřevostaveb a montovaných domů. Ať již poptáváte nízkoenergetický RD anebo pasivní stavbu, náš adresář je tu pro Vás!

EKO stavby na klíč

EKO stavby na klíč

Přemýšlíte o novém bydlení a nechcete řešit Ty starosti okolo ? Pořiďte si stavbu na klíč a dopřejte si nové bydlení bez starosti. Inspirujte se například nízkonenergetickými domy..

 

Nízkoenergetické domy

Nízkoenrgetický dům si v posledních letech získal na oblibě u lidí, kteří myslí na budoucnost. Neustálý růst cen enrgie, a to nejen té elektrické, nás nutí k úplné změně pojetí stavby domů.

 

Nízko energetické domy jsou proto od naprostého počatku navrhovány tak aby energie, která je potřeba pro provoz domu, byla co nejmenší a také efektivně využita.

Rekuperace - nižší náklady na provoz domu

Chcete také snížit náklady na provoz svého domu, ale máte už starší dům ? 

Díky rekuperaci vzduchu v domě, můžete snížit své náklady na provoz domu. O rekuperaci a rekuperačních jednotkách se dozvíte více na Zateplení střechy.cz

 

Přečtěte si více o rekuperaci a snížení nákladů na provoz domu !

 

Eko domy a nízkonákladové domy na klíč

 

Využijte nabídky stavebních firem, které naleznet v katalogu na tomto portálu a inspirujte se nízkoenergetickými domy. Ty to domy si můžete nechat postavit s kompletním servisem stavební firmy.

 

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

EKO stavby na klíč

obrazek Přemýšlíte o novém bydlení a nechcete řešit Ty starosti okolo ? Pořiďte si stavbu na klíč a dopřejte si nové bydlení bez starosti. Inspirujte se například nízkonenergetickými domy.. Více ...

Dřevostavby 2012

 Mezinárodní veletrh Dřevostavby 2012 se konná již po 7 a opět můžete očekávat výsoký počet vystavovatelů, kteří představí novinky a služby z oblasti dřevěných staveb, konstukcí, materiálů a úspory energie.

Datum: 23.-26.2.

Místo: Praha - Holešovice

Více na vystavypraha.cz

 

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.